DSC02566

Co za końcówka!

Drugi wyjazd i drugi remis w IV lidze. Kaszubia podzieliła się dzisiaj punktami z Gwiazdą Karsin (2:2). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Przemysław Żukowski i Tomasz Tuttas.

Mecz z Gwiazdą Karsin lepiej zaczęli zawodnicy Kaszubii. Od pierwszych minut nasz zespół dominował i z biegiem czasu stwarzał coraz groźniejsze sytuację. W końcu akcja ofensywna Łukasza Wróbla, podanie na skrzydło, Sebastian Wąs dogrywa w pole karne, gdzie wykańcza akcję Przemysław Żukowski. Do przerwy nasz zespół kontroluje sytuację i zasłużenie prowadzi. Po zmianie stron goście osiągają przewagę,  wykorzystują fakt, że nasz zespół w środę zagrał w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Rywal strzela bramkę na 1:1 po pięknym strzale zawodnika gospodarzy. W 89 minucie zespół z Karsina zdobywa bramkę na 2:1, wydaje się że zmęczony zespół Kaszubi jest na kolanach. Nic z tego, 92 minuta Krzysztof Cysewski wyłuskuje piłkę z linii końcowej i wrzuca w pole karne, tam jest Tomasz Tuttas strzela gola głową i ratujemy punkt!

Skład: Mokwa, Rycewicz, Wróbel, Kubiszewski, Cysewski , Wąs (46′ Troka), Śmietanko, Hański (65′ Hofman), Bujnowski (55′ Troka), Wesołowski (55′ Tuttas), Żukowski. 

Podziel się

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Zobacz inne wydarzenia

Close Menu