SAVE_20200906_193132

Dobra forma trwa

Kaszubia wygrała w Pelplinie 4:1! Bramki zdobyli Tuttas (dwie), Troka i Hoffman. Brawo Pany!

Dobra pierwsza połowa zaowocowała dwubramkowym prowadzeniem Kaszubii. Po przerwie gospodarze zwietrzyli szansę i zdobyli bramkę kontaktową. Na szczęście nasi zawodnicy wkrótce przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Cieszy bramka młodego Mikołaja Hofmana, który przeszedł do naszej drużyny z Olimpic Gdańsk.

• Wygraliśmy czwarty mecz z rzędu, co nas bardzo cieszy. Słowa pochwały należą się Błażejowi Troce, który był najlepszy na boisku – mówi Paweł Budziwojski.

Wierzyca Pelplin – Kaszubia Koscierzyna 1:4 (0:2)

Bramki: Błażej Troka, Tomasz Tuttas 2, Mikołaj Hofman.

Skład: Mokwa, Narożny Wróbel, Kubiszewski, Wąs, Bujnowski (55′ Hofman), Śmietanko (88′ Kafarski), Cysewski, Troka (75′ Laskowski), Żukowski (85′ Wesołowski), Tuttas (87′ Rycewicz).