70343680_1192727347600974_3447189134576189440_n

Kaszubia 4:3 Gwiazda Karsin

Kaszubia 4️⃣:3️⃣ Gwiazda Karsin

Bramki:
Kamil Sikora ⚽️
Radosław Krysiński ⚽️⚽️
Tomasz Tuttas ⚽️

Skład:
Młynarczykowski, Hański, Wąs, Jaroszek,Wenta,Śmietanko, Dziadkowiec(70’Rajkowski),6 Sikora,Krysiński(78’Narewski), Tuttas,Januszewski(46’Krauze)

🎙Do meczu z Gwiazdą Karsin zespół trenera Budziwojskiego przystąpił osłabiony brakiem czterech podstawowych zawodników. Nie mogli zagrać Formela, Siemko, Rychłowski i Troka. Od początku meczu Kaszubia atakowała, już w 5 min sytuację sam na sam Karola Januszewskiego w dobrym stylu obronił bramkarz gości. Kilka chwil później dogodne sytuacje nie wykorzystują Tuttas,Sikora. Niewykorzystane sytuacje sie niestety mszczą i Gwiazda po kontrze zdobywa bramkę , niestety zdobywa po paru minutach drógą bramkę ! Kaszubia traci rytm, na boisku panuje chaos a goście nabierają coraz więcej pewności. Jednak nasz zespół znowu osiąga przewagę czego efektem bramka Kamila Sikory po świetnej indywidualnej akcji. Druga odsłona to ataki Kaszubii, bramkę wyrównującą zdobywa Radosław Krysiński. Kaszubia napiera, akcja Sikory i po raz kolejny Krysiński zdobywa bramkę . Krótko cieszymy się z bramki, sędzia dyktuje rzut karny dla Gwiazdy i mamy remis. Kaszubia gra o pełną pule, bardzo dokładne dośrodkowanie Kacpra Krauze na bramkę zamienia Tomasz Tuttas. Do końca meczu emocji nie brakuje, Kaszubia zdobywa jednak komplet punków zwyciężając 4:3 !🔥🧨

🗣Opinia trenera: Zespół pokazał dzisiaj charakter, podnieśliśmy się przegrywając 0:2. Mamy swoje problemy kadrowe Ale Ci zawodnicy co wyszli na boisko dali z siebie dużo, mecz był bardzo trudny i dlatego takie zwycięstwa bardzo budują !

Podziel się

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Zobacz inne wydarzenia

Close Menu