69135621_1181804918693217_8690107024777674752_n

Kaszubia 1:1 Stolem

– Tomasz Tuttas ⚽️

Skład: Młynarczykowski ,Wąs, Jaroszek ,Formela,Krysiński, Śmietanko,Dzadkowiec,Krauze(Januszewski),Sikora(Narewski),Rychłowski(Siemko),Tuttas

🎙Od pierwszych minut zespół z Gniewina postawił naszej drużynie wysoko poprzeczkę , już na początku meczu z bliskiej odległości po rzucie wolnym musiał interweniować Piotr Młynarczykowski. Kaszubia z biegiem czasu łapała rytm . W 44 minucie po faulu na Kacprze Krauze mamy rzut karny, na bramkę zamienia go Tomasz Tuttas. Po zmianie stron Stolem atakuje ale to my mamy dwie sytuacje stu procentowe które mogły zamknąć mecz. Niestety Stolem zdobywa bramkę , zamieszanie w polu karnym i sędzia dyktuje jedenastkę . Do ostatnich minut obie drużyny chcą zdobyć gola, mecz jednak kończy się remisem.

🗣Opinia trenera Budziwojskiego: Stolem w tym meczu grał swobodniej i pewniej operował piłką, my bylismy zbyt nerwowi w swoich poczynaniach i momentami brakowało dokładności. Myśląc o zwycięstwie z niezłą drużyną jaką jest Stolem musimy zdobyć drugą bramkę . Remis trzeba szanować.

Podziel się

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Zobacz inne wydarzenia

Close Menu