116798054_1468416866698686_2086725757717927379_o

Remis na początek

Kaszubia zremisowała w Gniewinie 1:1 z miejscowym Stolemem. Bramkę dla naszej drużyny zdobył z rzutu karnego Tomasz Tuttas.

Mecz w Gniewinie był naszym pierwszym ligowym spotkaniem sezonu 2020/21. W pierwszej połowie Kaszubia była zespołem bardziej konkretnym, wyprowadzała groźne sytuacje. Bramkę zdobył z rzutu karnego Tomasz Tuttas i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Po zmianie stron optyczną przewagę osiąga Stolem, ale sytuacji do zdobycia bramek zbyt wiele nie ma. W końcu nasz bramkarz fauluje w niegroźnej sytuacji w polu karnym i jedenastkę na gola zamienia kapitan gospodarzy. Od tego momentu dwie świetne okazje nie wykorzystują Kamil Sikora i Błażej Dąbrowski. Mecz jednak kończy się remisem, punkt należy szanować,  lecz z przebiegu meczu pozostał niedosyt.

Wypowiedź trenera Pawła Budziwojskiego: Na inaugurację zagraliśmy z czołową drużyną tych rozgrywek. Stolem osiągał świetne wyniki w grach kontrolnych. Remis trzeba szanować, choć moim zdaniem stworzyliśmy więcej sytuacji, w których powinniśmy pokusić się o zwycięstwo. Rywal gra ciekawa piłkę i myślę, że oglądaliśmy niezły mecz.

Stolem Gniewino – Kaszubia Kościerzyna 1:1 (0:1)

Bramka: Tomasz Tuttas

Skład: Mokwa, Rycewicz, Kubiszewski, Wąs, Hański Smietanko, Cysewski (55′ Hofman), Żukowski (75′ Dąbrowski), Bujnowski (78′ Narożny), Tuttas, Sikora. 

Podziel się

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on print

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Zobacz inne wydarzenia

Close Menu